Levent İngilizce Kursu

Yılın Fırsatı %60 İndirim


Ücretsiz Seviyenizi Belirleyin

Ücretsiz seviyenizi belirleyin, Ekstra İndirim Kazanın. Amerikan Kültür Kalitesiyle İngilizce öğrenin.

YDS Eğitimi

LEVENT AMERİKAN KÜLTÜR sınav eğitimine başlamadan önce seviye belirleme sınavı yaparak öğrencilerimizin İngilizce seviyesini belirliyor ve varsa eksiklerini gideriyoruz. Sürecin başında yaptığımız deneme sınavı ile öğrencimizin güçlü ve eksik yanlarını analiz ediyoruz.

Öğrencimize atadığımız LEVENT AMERİKAN KÜLTÜR’deki alanında uzman ve tecrübeli eğitmenimizle birlikte öğrenciye özel eğitim programını planlıyoruz. Sınavda yer alan her bölüm için soru çözüm teknikleri üzerinde ayrı ayrı çalışıyoruz. Soru çözüm tekniklerinin etkili öğretilmesiyle öğrencilerimizin şıklar arasında boğulmadan doğru cevaba daha kolay ulaşmasını sağlıyoruz. Sadece LEVENT AMERİKAN KÜLTÜR’de bulabileceğiniz öğrenciye özel hazırladığımız haftalık çalışma programı ve verdiğimiz soru hedefi sayesinde öğrencimizin daha çok soru tipi görmesini, öğrendiklerini pekiştirmesini ve soru çözme hızını artırmasını sağlıyoruz. Eğitim süreci boyunca belirli aralıklarla yaptığımız deneme sınavları ile öğrencimizin gelişimini ve eğitim programını değerlendiriyor varsa gerekli müdahaleleri yapıp süreci kontrol altında tutuyoruz. Haftalık olarak verilen soru hedefi ve deneme sınavları ile öğrencimizin sınav süresini etkili kullanmasını sağlıyor ve zaman problemini ortadan kaldırıyoruz. 

LEVENT AMERİKAN KÜLTÜR olarak öğrencimizin eğitimini tamamladıktan sonra yaptığımız son deneme sınavı ile sınav öncesi son dokunuşları yaparak öğrencimizi sınava hazır hale getirmiş oluyoruz. Planlı ve programlı olan eğitim sürecimizi kontrol altında tutarak öğrencimizin hedefine ulaşmasını garantilemiş oluyoruz.