Levent İngilizce Kursu

2 Kur Alana 1 Kur Bedava!


Ücretsiz Seviyenizi Belirleyin

Ücretsiz seviyenizi belirleyin, Ekstra İndirim Kazanın. Amerikan Kültür Kalitesiyle İngilizce öğrenin.

Çocuklar İçin Kolej İngilizcesi Eğitimi

Özel Sezon İndirimi Devam Ediyor.

Levent Amerikan Kültür olarak çocuklarımız için hepimizin ortak hayali; onlar için güzel bir gelecek düşlemektir. 

Çocukların dil öğrenme hızı yetişkinlerin öğrenim hızından daha yüksek olduğundan, erken yaşlarda yabancı dil öğrenimi, onları okul hayatları ve hatta kariyerlerine ulaşmada çok daha avantajlı bir konuma getirmektedir. Ülkemizde yabancı dil öğrenmenin zorluklarından biri de yabancı dil eğitimine yeterli zaman ayıramamaktır. Özellikle ortaokul, lise ve üniversite sınavları dönemlerinde çocuklarımızın okul, dershane, sınav üçgeninde yabancı dile zaman ayırmakta zorlandıkları gözlemlenmektedir. Hatta üniversiteyi bitiren gençlerimizin bu kez de işe girişle birlikte yine zaman problemleri ortaya çıkmakta bu da onların kariyerlerine etki etmektedir. Levent Amerikan Kültür, tüm gelişmiş ülkelerde uygulandığı gibi ülkemizde de dil eğitimine çocuklarımızı erken yaşlarda başlatarak Amerikan Kültür Kolejleri’nde uygulanan eğitim metotlarıyla onları akademik anlamda da başarılı bir geleceğe yönlendirmektedir. Levent Amerikan Kültür’ de 7-13 yaş Junior/Çocuk İngilizcesi ve 14-17 yaş Teenage/Genç programları hem seviye hem de yaş aralığına göre oluşturulmakta, çocuklarımızın sıkılmasını önleyici oyunlar ve aktivite programlarıyla desteklenerek akılda kalıcı düzeye ulaşması sağlanmaktadır.

Burada temel noktamız çocuklarımızın sadece İngilizce eğitim alması değil, aynı zamanda o çok geri planda kalan sosyalleşme ve eğlenerek öğrenme sürecini de işin içine dahil ederek, büyük bir motivasyonla ve eğitimin tamamen merkezinde, yaşayarak öğrenme yöntemiyle ilerlemelerini sağlamaktır. Bunun için merkezimizdeki derslerimizin yanı sıra dışarıda eğitmenlerimizin gözetiminde oyun aktiviteleri, piknik organizasyonları ve hatta bilgisayar oyunları eşliğinde dersler ve çeşitli yarışmalar planlıyoruz.

İngilizce Okul Programı: Levent Amerikan Kültür’de çocuklara özel İngilizce Kolej eğitimi, özellikle pandeminin de etkisiyle sekteye uğrayan İngilizce eğitim sürecinin telafi edilmesi ve pratikliğin tekrar sağlanması hedef alınarak planlanmıştır. Okulumuzda yaz dönemlerinde açılan Yaz Okulu programlarında hem bir önceki eğitim döneminde yabancı dile zaman ayıramamış çocuklarımızın eğitim ihtiyaçları karşılanırken hem de önceki eğitim döneminde devam eden öğrencilerimizin seviyelerini ilerletmeye yönelik eğlenceli dil aktiviteleri uygulanır.

Geçmiş kışın acısını çıkartacağımız bu çok keyifli ve eğlenceli geçecek çocuklara özel İngilizce kursu programımız için bizi aramanız yeterli. Kısıtlı kontenjanımız olduğundan aramakta acele ediniz.