Levent İngilizce Kursu

%50 Büyük Bahar İndirimi! Hemen Bilgi Al 


Ücretsiz Seviyenizi Belirleyin

Ücretsiz seviyenizi belirleyin, Ekstra İndirim Kazanın. Amerikan Kültür Kalitesiyle İngilizce öğrenin.

Almanca Eğitimi

Mayıs Ayı sonuna kadar, Levent  Amerikan Kültür’de 4 seviye Almanca’ya kayıt yaptıran herkese 2 seviye İngilizce hediye.

Levent Amerikan Kültür’de Almanca’ya 4 seviye kaydolan herkese ÖSD ve Goethe Sınavı hazırlık kursu hediye.

Levent Amerikan Kültür’de Almanca eğitim programı, alanında uzman ve ana dili Almanca olan öğretmenlerle verilir. Kişilerin ihtiyaçlarına göre belirlenen eğitimler özel ders eğitimi olarak planlanır. Amaç, katılımcılarımızın en kısa zamanda ve en kolay yöntemle ilerlemelerini sağlamaktır.

Levent Amerikan Kültür olarak Almanca programına başlamadan önce online ve ücretsiz seviye tespit sınavına girerek seviyeniz belirlenir. Seviye belirlendikten sonra uygun eğitim programı, öğrencilerin istediği gün ve saatlere özel olarak planlanmaktadır.

Levent Amerikan Kültür’de, modern yöntemler ile öğrencilerin gelişimleri takip edilerek, eksiklikler hızlı bir şekilde giderilir. Almanca eğitim programı ile öğrencilerin, Almanca yetkinlikleri en üst seviyeye çıkartılır.

Almanca Dil Eğitimlerinde 6 Seviye bulunmaktadır. Bunlar;

A1-A2, B1-B2, C1-C2 ve A1-A2 Başlangıç seviyesi, B1-B2 Orta seviye, C1-C2 İleri seviye olarak kabul edilir.

ÖSD sınavı , Almanca yeterliliğinizi sertifikalandıran bir sınavdır. Başta Almanya olmak üzere Alman dilinin konuşulduğu ülkelerde aile birleşimi vizesi talebi olanlar, vatandaşlık başvurusu yapacaklar, bu ülkelerdeki üniversitelerde lisans, yüksek lisans başvurusu yapacak olanlar,  yine bu ülkelerde ihtiyaç duyulan mesleklere yönelik çalışma izni isteyenler Ösd sınavına katılabilirler. Almanya’da tüm kurum ve kuruluşlar tarafından kabul görmektedir. 

Levent Amerikan Kültür Dil Okulları Almanca’ya kayıt olan tüm kursiyerleri Ösd Ve Goethe Sınavlarına da hazırlamaktadır. Sınavdan sonra geçerli sertifikayı alabilmek için Almanca Eğitimi yanında Ösd ve ya Goethe sınavı hazırlık eğitimi de gerekmektedir.

Levent Amerikan Kültür , tüm grup derslerinde olduğu gibi  Öğretme Garantisi ile Almanca’yı da kursiyerlerine Ösd ve Goethe sınavı tecrübeli eğitim kadrosu ile öğretmektedir.

Levent Amerikan Kültür'de Almanya'da yaşamak isteyenler için Aile Birleşim sınavına özel eğitim verilmektedir. Bu sınav 4 bölümden oluşmaktadır ve 100 üzerinden değerlendirilmektedir. Levent Amerikan Kültür belirlenen en yüksek standartlara göre öğrencilerini sınava hazırlamaktadır. (Almanya'da yaşamak isteyenler belirli seviyede Almanca konuşabildiğini belgelemesi gerekmektedir.) Bu yöntemle daha önce bu sınavı kazanarak Almanya'ya giden katılımcılarımız mevcuttur.