Levent İngilizce Kursu

2 Kur Alana 1 Kur Bedava!


Ücretsiz Seviyenizi Belirleyin

Ücretsiz seviyenizi belirleyin, Ekstra İndirim Kazanın. Amerikan Kültür Kalitesiyle İngilizce öğrenin.

İşe Alım Sınav Danışmanlığı

Ülke olarak yurt dışı ile ticaret hacmimizin ve iletişim düzeyinin artması sebebiyle Türkçe dışında başka dilleri bilen çalışanların önemi daha da artmıştır.

Liderler liderlerle çalışır.

Levent Amerikan Kültür olarak bizler, halihazırda kendi sektöründeki en büyük firmaların işe alım süreçlerinde dil yeterliliğini ölçümleyen ve sunduğu hizmetlerle de uzun yıllar aynı firmaların değişmez çözüm ortağı olan bir kurumuz.

Sizlerin asıl işinize odaklanmanızı sağlayabilmek için tamamen çözüm odaklı ve anında çözüm ilkesiyle çalışan ekibimizle var gücümüzle çalışıyoruz.

İşe alım sınav danışmanlığı ile amacımız bu süreçte tamamen sizlerin yükünü hafifletmek, en etkili ve en kısa süre içerisinde ilgili aday raporlarının sizlere ulaşmasını sağlamaktır. Bu anlamda firmadaki insan gücünün önemini bilerek, kurumların işe alım süreçlerinin ne kadar hızlı ve etkin bir şekilde ilerlemesi gerektiğinin bilincindeyiz.

İşe alım sürecinizde adayların İngilizce dil yeterliliğini zamandan kazandıran, özel olarak dizayn edilmiş akıllı algoritmalı sınavımızla hızlıca ölçümleyebiliriz.

Amerikan Kültür Online Seviye Tespit Sınavı İçeriği

Sınavlarımız görüntülü online olarak ya da Türkiye’de yer alan 200’e yakın herhangi bir Amerikan Kültür şubesinde gerçekleşebilir.

Sınav okuma, yazma, anlama ve uygulama bölümlerinden oluşur.(İhtiyaçlara göre farklı biçimde de şekillendirilebilir) 

Sınav tamamen kişilerin verdiği cevap trendlerine göre şekillenir ve verilen cevaplara göre farklı sorularla karşılaşılabilinir.

1000’den fazla soru olduğundan, adaylar sınav esnasında yan yana otursalar dahi farklı soru havuzlarından farklı sorularla karşılaşırlar; bu da kopya çekme olasılığını önler.

Sınavın süresi önceden belli değildir. Kişinin seviyesine bağlı olarak 10 dakika ile 60 dakika kadar sürebilir.

Toplam soru sayısı kişinin doğru cevaplarına göre şekilleneceğinden, aday yanlış yaptığı noktada sınav sonuçlanır ve bu da zamandan kazandırır. Soru sayısı sabit değildir. Adayın seviyesine bağlı olarak değişir.

Tüm süreç sizi yormadan ekibimiz tarafından organize edilerek gerçekleşir. Online sınav sonrasında adaylarla tarafımızca gerekli iletişim sağlanarak konuşma testi planlaması yapılır.

Adaylar aynı firmada aynı uzman öğretmen tarafından teste alınırlar. Bu da farklı eğitmenlerin subjektif karar vermesinin önüne geçer.

Levent Amerikan Kültür Online Seviye Tespit Sınavı ve Konuşma Testi sonucuna göre son olarak atanmış uzman öğretmen tarafından kişilerin o dildeki seviyeleri yazılı olarak belgelendirilir.