Levent İngilizce Kursu

2 Kur Alana 1 Kur Bedava!


Ücretsiz Seviyenizi Belirleyin

Ücretsiz seviyenizi belirleyin, Ekstra İndirim Kazanın. Amerikan Kültür Kalitesiyle İngilizce öğrenin.

Genel İngilizce Eğitimi

Genel İngilizce, insanların günlük yaşamında kullandığı dil olarak tanımlanabilir. Levent Amerikan Kültür, öğrencilerine Avrupa Birliği Konseyi tarafından akreditasyonu gerçekleştirilmiş Dil Portfolyosu ile yabancı eğitmenler önderliğinde global anlamda geçerliliği olan bir eğitim programı sunar. Levent Amerikan Kültür öğrencilerinin, teknolojik olarak donanımlı sınıflarında, %100 Eğitim Garantisi ile gramerden uzak, eğitimin en başından dilin bütün becerilerine hakim olacağı şekilde konuşarak, okuyarak, dinleyerek ve yazarak ilerlemelerini sağlayarak öğrenmeyi garantiler.

Levent Amerikan Kültür’de Avrupa Dil Portfolyosundaki standartlarda belirtildiği gibi 6 seviye bulunmaktadır. A1 < A2 < B1 < B2 < C1 < C2. Levent Amerikan Kültür’de sunulan eğitim, Avrupa Birliği tarafından akredite edilmiş ve 2012.R006 numarası ile belgelendirilmiştir. Levent Amerikan Kültür’de alacağınız C1 Sertifikası dünyada belli başlı üniversitelerde dil yeterlilik belgesi olarak kabul edilmektedir.

Levent Amerikan Kültür, uygulama aktiviteleriyle öğrencilerinin Genel İngilizce Eğitimini hayatın içine almayı ve konuşma aktiviteleri ile ‘anlıyorum ama konuşamıyorum’ klasiğini yenmelerini hedeflemektedir.

Hedeflerinize birlikte ulaşalım.