Levent İngilizce Kursu

2 Kur Alana 1 Kur Bedava!


Ücretsiz Seviyenizi Belirleyin

Ücretsiz seviyenizi belirleyin, Ekstra İndirim Kazanın. Amerikan Kültür Kalitesiyle İngilizce öğrenin.

IELTS Eğitimi

IELTS (International English Language Testing System)

IELTS Sınavı, uluslararası bir sınavdır. İngilizcenin kullanıldığı ülkelerde eğitim almak veya çalışmak isteyen kişilerin İngilizce dil yeterliliklerini ölçmek ve değerlendirmek için hazırlanmış bir sınav sistemidir. Levent Amerikan Kültür, IELTS sınavında %99 başarı oranına sahip bir dil okuludur.

IELTS dünyada 140'dan fazla ülkede profesyonel kurum ve kuruluş tarafından kabul edilmektedir. IELTS, göçmenlik için kabul edilen İngilizce yeterlilik anlamındaki tek dil sınavıdır.

Akademik ve genel yetenek olmak üzere iki çeşit IELTS sınavı bulunmaktadır. Levent Amerikan Kültür iki sınav türü için de profesyonel olarak uzman kadrosu ile destek vermektedir. 2 saat 45 dakika süren ve 4 bölümden oluşan IELTS sınavı için hedef odaklı ilerleyebilmek adına öncesinde adayı orijinal IELTS sınavına alan Levent Amerikan Kültür, sınav sonucuna göre son teknoloji sınıflarında, öğrenmeyi kolaylaştırıcı metotlar eşliğinde, öğrencimizin direkt hedefine ulaşmasını sağlar. Tüm eğitim programı sürecinde Levent Amerikan Kültür sayısız deneme sınavı uygulayarak öğrencimizi en iyisine hazırlamaktadır.

IELTS DİL BECERİLERİ

 

IELTS'de İngilizce dil becerinizde; okuma, konuşma, dinleme ve yazma ölçülmektedir. Okuma Bölümü 60 dakika, Konuşma Bölümü 11-14 dakika, Dinleme Bölümü 30 dakika ve Yazma Bölümü 60 dakika olarak sınavın toplamda 2 saat 45 dakikada bitirilmesi gerekmektedir.

 

IELTS'de puanlama 9 üzerinden gerçekleştirilir. 4 temel beceride adaylara her beceri için ayrı puan verilmektedir. Genel puanlama yapılırken bu bölümlere ait puanların aritmetik ortalaması alınmaktadır.

 

Levent Amerikan Kültür IELTS programlarında sadece IELTS eğitmenler i ile çalışarak öğrenciyi sınav teknikleri ile minimum zaman düzeyinde hedefine ulaştırmaktadır. Disiplinli ve doğru bir programda IELTS sınavında en yüksek puanları almak mümkündür. Levent Amerikan Kültür hedefinize ve hedeflediğiniz kariyere ulaşmanız için tüm olanaklarını, sistematik bir şekilde hazırlanmanız adına sizin için kullanır. Geçmiş tecrübelerimizde elde ettiğimiz çok yüksek başarı oranı ile sınavdan hedeflediğiniz sokuru almanız kaçınılmaz olacaktır.