Levent İngilizce Kursu

2 Kur Alana 1 Kur Bedava!


Ücretsiz Seviyenizi Belirleyin

Ücretsiz seviyenizi belirleyin, Ekstra İndirim Kazanın. Amerikan Kültür Kalitesiyle İngilizce öğrenin.

İspanyolca Eğitimi

Günümüzde 480 milyon ile 500 milyon kişinin ana dil olarak İspanyolca konuştuğu tahmin edilmektedir.  İspanyolcayı ana dil olarak kullanan ülkeler, İspanya, Küba, Arjantin, Bolivya, Kolombiya, Kosta Rika, Şili, Ekvator, Guatemala, Ekvator Ginesi, Honduras, Meksika, Nikaragua, Panama, Paraguay, Peru, Porto Riko, Dominik Cumhuriyeti, El Salvador, Uruguay ve Venezuela'dır.

 Amerika'da İngilizceden sonra en çok konuşulan dil İspanyolcadır ve 41 milyon kişinin ana dili İspanyolcadır. Dünyada en çok konuşan diller sıralamasında ise İngilizce, Çince, ve Hintçe dilinden sonra dördüncü sıradadır.

Günümüzde her şeyin daha kolay ulaşılabilir olduğu globalleşen dünyamızda sadece İngilizce bilerek fark yaratmak kolay değildir.

Bizler Levent Amerikan Kültür dil eğitim okulları olarak İspanyolcanın dünyadaki öneminin bilincindeyiz. Levent Amerikan Kültür`de tamamen ana dili İspanyolca olan gerçek eğitmenlerle eğitim alırsınız. Tercihinize göre başlangıç seviyesinde uzmanlığını İspanyolca eğitmenlik alanında tamamlamış öğretmenlerle de ilerleyebilirsiniz. Levent Amerikan Kültür, 10 senedir aynı lokasyonda, mezun ettiği yüzlerce İspanyolca eğitimi almış öğrencimize Türkiye'de ve yurt dışında birçok iş imkanı yaratmıştır. İspanya merkezli birçok firmanın hali hazırda devam eden eğitimlerini gerçekleştirmektedir.

Pandemi ile birlikte farklılaşan dünyamızda sizler de hayatınızda değişiklik yapıp fark yaratmak istiyorsanız Levent Amerikan Kültür’de doğru adrestesiniz. Konunun uzmanı olarak bizler, geçmiş-mevcut referanslarımızdan ufkunuzu açacak örnekler sunarak bilgi paylaşmak adına en fazla yarım saatinizi ayırarak sizi Levent Amerikan Kültür Dil Kursu’nu ziyaret etmek üzere kahveye bekliyoruz :)