Levent İngilizce Kursu

%50 Büyük Bahar İndirimi! Hemen Bilgi Al 


Ücretsiz Seviyenizi Belirleyin

Ücretsiz seviyenizi belirleyin, Ekstra İndirim Kazanın. Amerikan Kültür Kalitesiyle İngilizce öğrenin.

YKS Eğitimi

YKS SINAVI, YKS DİL,YDT (Yabancı Dil Testi) Hazırlık Kursu

YKS (Yükseköğretim Kurumları Sınavı), Öğrenci Seçme ve Yerleştirme Merkezi’nce üniversiteye yerleşmek isteyen adaylar için yapılan bir sınavdır. Ayrıca yabancı dil alanında üniversiteye girmek isteyen kişiler, TYT oturumu (Türkçe, Matematik, Sosyal Bilimler, Fen Bilimleri) ile birlikte YDT (Yabancı Diller Testi) oturumuna da katılırlar.

EĞİTİM HAKKINDA

Türkiye’nin en büyük ve en tecrübeli eğitim kurumu olan Amerikan Kültür Dil Okulları’nda, YKS'ye (Yüksek Öğretim Kurumları Sınavı), YKS-DİL alanından yerleşmek isteyen adaylar, tüm oturumlara yönelik en iyi skoru alabilmeleri için başta İngilizce olmak üzere tüm yabancı dil eğitimleriyle birlikte, TYT sınavı (Matematik, Türkçe, Fen Bilimleri ve Sosyal Bilimler) için de branşında tecrübeli ve uzman, sınav formatına hakim eğitmenlerden eğitim alırlar. Pandemi nedeni ile Amerikan Kültür Levent Şubesi'nde grup eğitimlerine katılmak istemeyen öğrencilerimiz, dilerlerse eğitimlerine Uzaktan Katılım seçeneği ile online olarak evlerinden de dahil olabilirler.

EĞİTİM PROGRAMI

Amerikan Kültür Dil Okulları Levent Şube’de öğrenciler ilk olarak deneme ve seviye tespit sınavlarına alınarak, kendilerine en uygun sınıfa yerleştirilirler. Eğitimlerde uzman eğitmenler ve yayınlarla derslere katılımları takip edilir. Her bir öğrencimizin, yinelenen deneme sınavları ile hangi aşamada oldukları, ek derse ihtiyaç duyup duymadıkları izlenir. Öğrenciler kendilerine verilen elektronik hesaplarla, Amerikan Kültür Dil Okulları tarafından hazırlanmış uygulamalara giriş yaparak Türkçe, Matematik, Fen Bilimleri, Sosyal Bilimler ve yabancı dil alanlarına yönelik hazırlanmış ders kayıtlarına diledikleri zaman diledikleri yerde ulaşıp eğitim alabilirler. Yine TYT ve YDT alanlarında Türkiye’nin en başarılı ve tecrübeli öğretmenlerine uzaktan canlı bağlanarak dahil olabilirler. Her bir öğrenci rehber öğretmeni tarafından takip edilir ve hedeflenen bölümü kazanabilmesi için gerekirse birebir derslere alınırlar.

KİMLER KATILMALI

Üniversiteye yerleşmek isteyen tüm adaylar Amerikan Kültür Dil Okulları Levent Şubesi eğitimlerine katılabilirler.